Дзвони зеленої Галактики

200,00 грн.
С НДС

Дзвони зеленої Галактики: Науково-фантастичні оповідання. Для середнього і старшого шкільного віку. Упорядник Ю.Г.Пригорницький. Художник В.М.Сюрха. - К.: Веселка, 1988. - 318 с., іл. - (Серія "Пригоди. Фантастика").

Количество

  • При заказе товаров от 500 грн. - доставка по Украине - бесплатно. При заказе товаров от 500 грн. - доставка по Украине - бесплатно.
  • Мы даем гарантию возврата средств, если товар окажется некачественным! Мы даем гарантию возврата средств, если товар окажется некачественным!

Збірка науково-фантастичних оповідань, присвячених екологічним проблемам Всесвіту.

"Дзвони зеленої Галактики" - колективний збірник науково-фантастичних оповідань, присвячених надзвичайно актуальній темі сьогодення - екологічному захисту Життя, мирному співіснуванню Людини з Природою.

Природа не дала людям крил, не передбачили вільного дихання в океані. Але наука дала змогу людині злетіти в небо і опуститися на дно морське. І на цьому шляху людство зайшло так далеко, що почало конфліктувати з середовищем, в якому мешкає. Як уникнути цього конфлікту, знайти спільну мову з її величністю Природою, і розмірковують автори цієї книжки.

Характеристики

Издательство
Веселка
Язык
Украинский
Переплет
Твердый
Год издательства
1988
Количество страниц
318
ISBN
5-301-00024-1
Иллюстрации
Цветные
Состояние
Незначительный износ
Артикул
10010351
Формат
70х90 1/32
Тираж
165000
Томов в комплекте
1

Возможно, вам понравится